מי אנחנו

חברת מחקרי הגל החדש הוקמה בשנת 2002 ע"י בכירי גאלופ ישראל לשעבר, שהייתה מחלוצות ומקימות עולם המחקר בארץ.
אנו מבצעים כיום את כל סוגי המחקרים הצרכניים הכמותיים והקריאטיביים (איכותניים).

אנו מחזיקים תשתית לוגיסטית מתקדמת האחראית על ביצוע המחקרים בכל הטכניקות הכמותיות והאיכותיות:

הנהלה

עפר לוי

מנכ"ל משותף

בעל ניסיון של עשרות שנים במגוון תפקידים בעולם המחקר. הקמתי את חברת מחקרי הגל החדש בשנת 2002. בין השנים 2012-2019 כיהנתי כיו"ר של קבוצת נילסן ישראל, קבוצת המחקר הגדולה בישראל, אשר כללה בנוסף לחברת הגל החדש גם את נילסן ישראל, ניו סנס ריסרץ ואדקיט. אב ל- 3, רוכב על אופנוע מגיל 16 ואוהד מכבי תל אביב בכדורגל.

ראובן הררי

מנכ"ל משותף

סוציולוג בהשכלתי, נכנסתי לעולם של מחקרי שוק וסקרי דעת קהל בשנת 1999 ומאז ממלא שלל תפקידים בתחום. מנהל המחקר במחקרי הגל החדש מאז הקמתו. לצד מחקרים שיווקיים מתחמה במחקרים פוליטיים ומחקר משפטיים. ארגנטינאי במקור וישראלי משנת 1991, אוהב בשר אך ממתין בקוצר רוח למתורבת.

אבי נאמן

מנהל מערכות מידע

ניסיון של למעלה מ- 20 שנה בניהול רשתות מחשב וטלפוניה בדגש על עולם התוכן הממוחשב של מחקרי השוק (תוכנות, ואפיון צרכים ). נשוי ואב ל-3

רן לוי

משנה למנכ"ל

מנהל את חטיבת המחקרים הבינלאומיים ומחקרי השטח של מחקרי הגל החדש. לימודי תואר ראשון באוניברסיטת Cal State Long Beach ולימודי תואר שני בהתמחות לתקשורת שיווקית באוניברסיטת רייכמן. חובב נהיגה ואב לבת

קובי לוי

מנהל תפעול

למעלה מ – 20 שנה בעולם התפעול והמחקר ובעלי רקורד עשיר בניהול מחקרים טלפוניים, פנים אל פנים, איכותניים וכו'.    החל משנת 2008 הצטרפתי לעבוד בחברה שמאז הפכה לבית שני.  חובב הצגות וגרופי של הופעות חיות.

nsr

הגל החדש חברה בארגון העולמי של מכוני המחקר ESOMAR ואיגוד מכוני המחקר בישראל.

הגל החדש הנה בעלים משותפים יחד עם קרן קורלי של חברת New Sense Research שהנה החברה המובילה בישראל למחקרים סנסוריים